Grozs

Jauni, izcili gardumi grauzējiem!

Selective komanda  un mēs priecājāmies dzirdēt, ka mūsu produkti “Augļu dārzs” un “Ogu cilpas” no Selective Naturals klāsta ir izvēlētas kā Pet Product News (PPN) balvu finālists. PPN balvas tiek pasniegtas katru gadu, un to mērķis ir izcelt labākos jaunos produktus mājdzīvnieku tirdzniecības nozarē, un mēs esam tik priecīgi, ka šogad viņu redaktori ir iekļāvuši mūsu produktus galīgajā sarakstā.

Šos kārumus ir iecienījuši daudzi truši, jūrascūciņas un šinšillas, jo tie ir bagāti ar dabīgām  sastāvdaļām un satur barojošu Timotiņa sienu, kas palīdz uzturēt gremošanas un zobu veselību. Kārumu pamatā ir dažādas augļu garšas, piemēram dzērveņu un ābolu. Tās ir  dabīgi garšīgas, bez papildus pievienota cukura vai mākslīgajām krāsvielām.

Abi gardumi ir izrādījušies ārkārtīgi populāri, kopš tie iznāca šī gada sākumā. To mazais izmērs padara tos ideāli piemērotus, lai paslēptu  tos būra pakaišos, vai slēptos caurumus, kas palīdz veicināt dabisku barības meklēšanas uzvedību un kalpo kā lieliska bagātināšanas aktivitāte, lai uzlabotu mazo mājdzīvnieku vispārējo labklājību. Kārumi ir lieliski piemēroti arī barošanai no rokas, kas dod īpašniekiem iespēju mijiedarboties un stiprināt saikni, kas viņiem ir ar savu mājdzīvnieku.

Bezmaksas piegāde uz pakomātu

Pakomātu sūtījumiem virs 50€

Bezmaksas piegāde ar kurjeru

Sūtījumiem virs 100€

Atgriešanas garantija

30 dienu preču atgriešanas garantija

Starptautiski atzīti brenti

Katalogā tikai starptautiski atzīti brendi