Grozs

Locītavu sāpes suņiem.

Līdzīgi kā cilvēkiem novecojot parādās sāpes locītavās, arī  suņiem novecojot šī problēma kļūst aktuāla. Ko darīt  lai savu mīluli pasargātu no sāpēm?

Lielākais riska faktors ir liekais  svars un nepareiza, pēkšņa un pārāk intensīva fizikā slodze. Tā kā suņiem ir ļoti augsts sāpju slieksnis, tad problēmas būs pamanāmas tikai tad, kad locītavas jau būs stipri bojātas un iestāsies klibums. Lielākā daļa locītavu slimību, kā, piemēram,  displāzija ir neārstējama, progresējoša slimība. Visbiežāk cieš  tieši lielo šķirņu suņi. Locītavas skrimslis dzīves laikā pamazām nolietojās un nodilst, samazinoties locītavas šķidrumam. Šim stāvoklim progresējot, var rasties arī locītavu iekaisums (osteoartrīts) un kaulu sabiezējumi ar osteofitu atdalīšanos,kas rada milzīgas sāpes.

            Ko darīt, lai samazinātu risku saslimt ar locītavu slimībām? Profilaktiski lietot glikozamīna un hondroitīna saturošus preperātus. Klīniskajos pētījumos ir apstiprināta glikozamīna spēja veidot locītavu šķirdumu, kas “ieeļo” locītavas un stiprina tās.

Solis tālāk locītavu funkciju atbalstam

Vai zināji? Lai uzlabotu dzīvnieka dzīves kvalitāti, ir ļoti svarīgi aizkavēt iekaisumu un audu bojājumus un kontrolēt sāpes.

WeJoint® Plus ar vienu produktu nodrošina locītavu stiprināšanu un atjaunojošu iedarbību, kā arī iekaisuma un sāpju mazināšanu:

  • glikozamīns un hondroitīns
  • krila eļļa
  • C vitamīns
  • natīvais II tipa kolagēns
  • mangāna sulfāts u.c.

WeJoint Plus Large Breed garšīgās tabletes ir papildbarība liela un vidēja auguma suņiem ar kompleksu sastāvu locītavu veselības stiprināšanai. Ieteicams jauniem un augošiem dzīvniekiem, dzīvniekiem ar lielu fizisko aktivitāti un jebkuras locītavu slimības gadījumā (iekaisums, trauma, deģeneratīva slimība vai locītavu imobilizācija).

Vidēja auguma suņiem (10-25kg) izvēlies WeJoint Plus Medium Breed, bet maza auguma suņiem un kaķiem (<10kg) – WeJoint Plus Small Breed and Cats. Drīzumā arī WeJoint Plus pasta!

Ražotājs: WEPHARM, Portugāle

www.wepharm.pt

Uzzini vairāk par WeJoint® Plus Large Breed tabletēm:

Sastāvs 1 tabletē: Glikozamīna hidrohlorīds 500 mg, natīvais II tipa kolagēns 40 mg, hondroitīna sulfāts 200 mg, metilsulfonilmetāns 125 mg, krila eļļa 100 mg, Harpahophytum procumbens standartizēts attīrīts ekstrakts 4,8 mg, C vitamīns 50 mg, cinka sulfāts 30 mg, mangāna sulfāts 6,2 mg. 

Devas:

Dzīvnieka svars, kgDeva
25-40 kg1  tablete dienā
> 40 kg2 tabletes dienā

Akūtos gadījumos vai lietošanas sākumā  15 dienas var dubultot devu. Aplicē tieši mutē vai pievienot barībai.

Par WeJoint Plus lietošanu konsultējieties ar veterinārārstu.

Bezmaksas piegāde uz pakomātu

Pakomātu sūtījumiem virs 50€

Bezmaksas piegāde ar kurjeru

Sūtījumiem virs 100€

Atgriešanas garantija

30 dienu preču atgriešanas garantija

Starptautiski atzīti brenti

Katalogā tikai starptautiski atzīti brendi