* 
* 
* 
* 
Drošības kods*

Nevarat salasīt? Nomainīt bildi!

  
* - lauki aizpildāmi obligāti

Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

Hepato Cat pasta aknu veselībai

20525

Cena: 8.41 EUR

pievienot grozam

Apraksts

 Diētiskā papildbarība kaķiem . Hepato Cat nodrošina aknu funkcijas pie hroniskas aknu mazspējas. Nodrošina aknu aizsardzību un stimulē žults sekrēciju. Sastāvs uz 1 g: sorbitols 87,5 mg, metionīns 60 mg, Ortosifona lapu ekstrakts, Cinara un Boldo ģints augu ekstrakti. Preparāts nodrošina ātru aknu šūnu reģenerāciju un detoksikāciju. Ilgstoši un bez blakusefektiem var lietot pie hroniskām aknu slimībām. Aknu slimības parasti norit ar samazinātu ēstgribu un svara zudumu. Dabīgā sastāva dēļ papildbarība neietekmē antibakteriālo vai pretiekaisuma līdzekļu darbību.

  • Sorbitols veicina ēstgribu.
  • Metionīns stimulē proteīnu sintēzi.
  • Cinara ģints augiem piemīt hipoglikēmiska iedarbība. Tie palīdz nodrošināt žults un urīnvielas vielmaiņu un holesterīna sekrēciju. Piemīt aknas aizsargājošas īpašības, kas palīdz samazināt kopējo holesterīna līmeni. Regulē vairākas aknu funkcijas- žults produkciju un izvadīšanu, aknu attīrīšanos. Augstā dzelzs sastāva dēļ ir efektīvs antianēmiskais līdzeklis. Novērš nierakmeņu veidošanos un nodrošina aknu audu reģenerāciju.
  • Boldo ģints augi. Veicina gremošanu, žults sekrēciju un piemīt aknas aizsargājošas īpašības. Iesaka lietot pie aknu un žults sekrēcijas traucējumiem, nelielām spazmatiskām kuņģa – zarnu trakta problēmām un hepatobilārās disfunkcijas. Veicina žults sekrēciju. Palīdz izvadīt žultsakmeņus.
  • Ortosifona lapu ekstrakts. Lieto, lai ārstētu nieru un urīnpūšļa slimības. Spēcīgs diurētisks līdzeklis. Palīdz izvadīt nierakmeņus un žultsakmeņus. Hronisku aknu slimību gadījumā uzlabo aknu funkcijas. Veicina žults sekrēciju.

Devas un lietošana: pasta iekšķīgai lietošanai. Kaķiem 1 g uz 10 kg.  Ieteicamais lietošanas ilgums – līdz 6 mēnešiem. Iepakojums: šļirce ar dozatoru, kuras tilpums ir 15 g.