* 
* 
* 
* 
Drošības kods*

Nevarat salasīt? Nomainīt bildi!

  
* - lauki aizpildāmi obligāti

Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

Vetri Joint Locītavu stiprināšanai

20644

Cena: 127.40 EUR

pievienot grozam

Apraksts

 Ārstnieciska papildbarība locītavu un saistaudu darbības uzlabošanai un uzturēšanai. Piegādā organismam trūkstošās vielas bojāto locītavu un saistaudu darbības atjaunošanai. Piemērota visu vecumu zirgiem. Vienkāršu un ērtu lietošanu nodrošina granulu forma un lieliskā ābolu garša.


Aktīvās vielas: Hondroitīnsulfāts - nodrošina saistaudu un locītavu audu struktūru un darbību. Attīrīts hondroitīnsulfāts Vetri-Joint EQ tiek iegūts no liellopu trahejām, kas ir bagātīgs bioloģiski aktīva hondroitīn –4– un –6– sulfāta avots. Lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes produktu, visas sastāvdaļas tiek iepriekš pārbaudītas, arī uz govju spongiozo encefalopātiju.

Glikozamīns - stimulē glikozaminoglikānu (GAG) veidošanos skrimslī un locītavas šķidrumā. Zirgam novecojot, palēninās GAG veidošanās, kā rezultātā skrimšļi kļūst plānāki, locītavas šķidruma daudzums samazinās, berze palielinās, radot artrītu un sāpes.

Metilsulfonilmetāns - organiskā sēra avots. MSM nodrošina bojāto locītavu šūnu atjaunošanos, piegādājot nepieciešamās barības vielas un uzbūves elementus.

Mangāns - darbojas kā ko-faktors daudzās fermentu kontolētās reakcijās, kas nodrošina skrimšļaudu, kolagēna, GAG un proteoglikānu veidošanos.


Sastāvs: 28 g mērkarote satur: MSM 4500mg, Glikozamīna HCl 2000mg, Hondroitīna sulfāts 1200mg, Mangāns 50mg.

Devas:3 mērkarotes divas reizes dienā 4-6 nedēļas. Tad devu samazina uz 1 mērkaroti divreiz dienā. Ja svars lielāks par 550kg pievieno vienu papildus mērkaroti.