* 
* 
* 
* 
Drošības kods*

Nevarat salasīt? Nomainīt bildi!

  
* - lauki aizpildāmi obligāti

Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

CALENgel Gēls sāpju un iekaisuma mazināšanai

20650

Cena: 4.30 EUR

pievienot grozam

Apraksts

 CALENgel 

Gēls ar kliņģerīšu ekstraktu, piparmētru ēterisko eļļu un mentolu  
Efektīva palīdzība un ātra iedarbība  
 
LIETOŠANA 
Ārīgai lietošanai. 
Lieto kā palīglīdzekli akūtu locītavu, muskuļu un citu mīksto audu sāpju samazināšanai. Īpaši efektīvs pēc traumām un pie neiralģijas, jo piemīt atvēsinoša un sāpes samazinoša iedarbība, labi iedarbojas pie ādas slimībām ar niezi un pēc kukaiņu kodumiem. Piemērots 
liellopiem, zirgiem, cūkām, aitām, kazām, suņiem, kaķiem u.c. dzīvniekiem. Govīm lieto akūtos tesmens iekaisumu gadījumos, kad tesmenis ir sapampis un ļoti sāp. 
 
ĪPAŠĪBAS 
Dzidrs, brūnganas krāsas gēls. Ar dabīgām augu izcelsmes vielām, kuras satur daudz aktīvo komponentu. Tie ir labi saskaņoti savā starpā un palīdz organismam cīnīties ar nelabvēlīgiem ārējiem faktoriem. Nesatur mākslīgās krāsvielas un konservantus. 
CALENgel uzziests uz ādas (pateicoties mentolam un piparmētru ēteriskai eļļai) iedarbojas atvēsinoši. Tas ir ļoti svarīgi uzreiz pēc traumām un iekaisumu procesa sākumā. Vēlāk asinsvadi refleksīvi paplašinās un āda sasilst. Tā rezultātā sāpes un nieze tiek maigi samazināta. Stimulē audu reģenerāciju, mazina iekaisumu procesus. Turpmākajā sāpju samazināšanas un audu atjaunošanas procesā piedalās metilsalicilāts un daudzi augu ekstraktos un ēteriskajās eļļās esošie bioloģiski aktīvie komponenti. 
 
Gēla sastāvdaļu iedarbība 
Kliņģerīšu ekstraktam piemīt iekaisumu mazinoša, baktericīda (īpaši pret stafilokokiem un streptokokiem), reģenerāciju stimulējoša iedarbība. Mentols - tā ir galvenā piparmētras (Mentha piperita) sastāvdaļa, kura nosaka auga ārstējošās īpašības. Mentols iedarbojas ļoti ātri. Pie tā pozitīvās iedarbības nevar pierast, tāpēc tā atvēsinošā iedarbība ir vienmēr jūtama. Bez tam, mentols uzlabo citu gēla sastāvdaļu 
uzsūkšanos ādas dziļākajos slāņos. Piparmētru ēteriskajā eļļā esošie savienojumi samazina muskuļu spazmas. Piemērota pie 
reimatiskas izcelsmes iekaisumiem. Kombinē ar kliņģerīšu ekstraktu, kas pastiprina cits cita iedarbību, iedarbojas baktericīdi un atbaida kukaiņus. Metilsalicilāta iedarbība ir antireimatiska, pretiekaisuma un sāpes samazinoša. Ļoti labi 
uzsūcas caur ādu dziļākajos audos.  Karbamīds (Urea) iedarbojas bakteriostatiski, mitrina ādu, kā rezultātā uzlabo citu vielu uzsūkšanos. 
 
LIETOŠANA 
Gēls dzīvnieku kopšanai. Jāieziež un jāiemasē bojātās audu vietās vai tesmenī. Ieziestu sapampušu tesmeni ieteicams viegli pamasēt. Tesmeni ieziest pēc slaukšanas. CALENgel ieziest 2 - 4 reizes dienā.  Uzmanību! Sargāt no bērniem. Uzglabāt cieši aizvērtu, tumšā vietā, temperatūrā līdz 25°C. Izdalīšanās laiks no organisma netiek piemērots. Nelietot, ja ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām. 
 
SASTĀVS 
Ūdens, izopropila alkohols, propilēnglikols, karbamīds, metilsalicilāts, piparmētru ēteriskā eļļa, mentols, karbomērs, kliņģerīšu ekstrakts.