CARDIO – STRENGTH N90

58.67

Notīrīt
Produkts tiks piegādāts 2 – 5 darba dienu laikā
  • 30 dienu atgriešanas garantija
  • Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs 50€
  • Bezmaksas piegāde ar kurjeru pasūtījumiem virs 100€

Efektīvs, sirdsdarbību un asinsriti spēcinošs komplekss suņiem un kaķiem. Cardio Strength sastāvā esošās 11 aktīvās vielas kopīgi darbojoties veicina asinsriti, sirdsdarbību, organisma apgādi ar skābekli un stiprina organisma aizsargspējas. Taurīns – sekmē sirds ritma regularitāti un veicina kālija piegādi organismam. Karnitīns – veicina tauku izmantošanu enerģijas veidošanai, stimulē skābekļa izmantošanos organismā. Dimetilglicīns – veicina asinsriti, kā arī skābekļa izmantošanos organismā. Omega 3 taukskābes – nodrošina holesterola un triglicerīdu pareizu attiecību. E vitamīns sekmē dzīvniekiem asinsriti, stiprina imūnsistēmu, savukārt koenzīms Q10 – veicina sirds apgādi ar skābekli.

Ieteicams aritmiju un sirds mazspējas profilaksei un ārstēšanai, īpaši veciem dzīvniekiem.

DevasKaķiem – 1 kapsula dienā. Suņiem – 1 kapsula uz 11,5 kg svara dienāJa deva ir vismaz 2 kapsulas, devu sadala divās daļās un izēdina no rīta un vakarā.

Sastāvs – 1 kapsula satur: Taurīnu 250mg, Karnitīnu 250mg, Dimetilglicīnu 50mg, Eikosapantenoīnskābi 25mg, E vit. (alfa tokoferolu) 30 SV, Koenzīmu Q10 20mg; Gamma linolēnskābi 10mg, Folskābi 0,9mg; Mg 0.5mg, K 0.1mg, Se 0,007mg.

Papildu informācija

Ražotājs

VetriScience

Gab

1gab