RENAL N PULVERIS, 70G

22.36

Notīrīt
Produkts tiks piegādāts 2 – 5 darba dienu laikā
  • 30 dienu atgriešanas garantija
  • Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs 50€
  • Bezmaksas piegāde ar kurjeru pasūtījumiem virs 100€

Specifiska papildbarība, kas palīdz uzturēt optimālas nieru funkcijas, normalizē urīna pH, minerālvielu līmeni, apgādā nieres ar specifiskām barības vielām, paaugstina dabiskās organisma aizsargspējas.

 

Sastāvs: maltodekstrīns, fruktooligosaharīdi, nātrija pirofosfāts , raugs un tam līdzīgi produkti, lupīnu proteīna milti.

1 kg satur: Olea europaea L: olīvu ekstrakts ;

Vitamīni, provitamīni: C vitam., piridoksīna hidrohlorīds, folskābe, ciānkobalomīns , .E vit.;

Zarnu mikrofloras stabilizētājs: Enterococcus faecium DSM 10663/NCIMB 10415 4b1707

Ķīmiskā analīze: jēlproteīns 1.5%, jēlšķiedra 0.5%, jēltauki un eļļas 1.0%, jēlpelni 0.5%, mitrums 4.0%, kalcijs 0.025%, fosfors 0.004%, nātrijs 0.03%.

Indikācijas: uzlabo vielmaiņu, gremošanas sistēmas darbību hronisku nieru slimību gadījumā. Frukto-oligosaharīdu (augu šķiedrvielu) fermentācija veicina veselīgo gaistošo taukskābju ražošanu zarnu traktā. Olīvu eļļas polifenols un vitamīns C darbojas kā antioksidannti. Enterococcus faecium nodrošina nepieciešamo mikrofloru zarnu traktā. Vitamīni B12, B6 un folskābe veicina hemoglobīna un eritrocītu sintēzi.

Lietošanas pamācība: sajaukt ar barību 0.2g pulvera uz kg ķermeņa svara dienā: 1 mazā mērkarote uz 2.5kg vai 1 lielā mērkarote uz 10 kg.

Svars, kg Mērkarote mazā Mērkarote lielā
Līdz 2.5kg 1  
2.5-5 kg 2  
Virs 5 kg 3  
No 10kg   1

Dienas devu var sadalīt 2 vai 3 daļās atkarībā no ēdienreižu skaita. Ja uzturā tiek lietota sausā barība, tad to ieteicams viegli samitrināt, lai pulveris labi pieliptu barībai un tiktu uzņemts viss paredzētais papildbarības daudzums. Dzīvniekam vienmēr jābūt pieejamam ūdenim. Lietojot ievērot 30 dienu ciklu. Sekot veterinārārsta norādījumiem. Glabāšana: Uzglabāt tumšā, sausā, bērniem un dzīvniekiem nepieejamā vietā.

Papildu informācija

Ražotājs

Candiolli

Gab

1gab