Science Selective Degu – pilnvērtīga barība Degu pelēm

16.70

Produkts tiks piegādāts 2 – 5 darba dienu laikā
  • 30 dienu atgriešanas garantija
  • Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs 50€
  • Bezmaksas piegāde ar kurjeru pasūtījumiem virs 100€

Sabalansēts uzturs ar brokoļiem & baziliku, kas izstrādāts, lai apmierinātu Degu peļu īpašās uztura vajadzības. Šis rūpīgi izvēlētais augstas kvalitātes sastāvdaļu maisījums ir paredzēts, lai atdarinātu Degu peļu dabisko uzturu. Degu ir nepieciešams ļoti zems tauku saturs un augsts C vitamīna līmenis, kā arī augstas kvalitātes šķiedrvielas, lai veicinātu veselīgu gremošanu un veicinātu zobu nodilumu. Brokoļi un baziliks nodrošina dabiskus antioksidantus, kas pazīstami ar to uzturvērtību.

Dabiski garšīgs un veselīgs
Vai pēdējā laikā esat pārbaudījis etiķeti uz savas Degupeles ēdiena? Apskatiet, jo daži pārtikas produkti satur melasi vai sīrupu, vai citas cukurotas sastāvdaļas. Šis papildu cukurs Degu uzturā var izraisīt pārēšanās un aptaukošanos. Tas var izraisīt arī zobu problēmas. Degus ir arī īpaši pakļauti diabētam, tāpēc diēta bez pievienotiem cukuriem ir ideāla.

Sastāvs:
Timoteja zāles siens, kvieši, sojas pupu korpusi, zirņi, sojas pupu milti, mieži, linsēklas, sojas eļļa, prebiotikas (MOS), žāvēts baziliks, žāvēti brokoļi. Var saturēt ģenētiski modificētu soju un riekstu pēdas.

Barošanas rekomendācijas:

Vidējai pieaugušam degu būs nepieciešams 20-30g / dienā. Svaigi dārzeņi jānodrošina arī kopā ar labas kvalitātes sienu un tīru dzeramo ūdeni. Lūdzu, uzglabājiet barību vēsā, sausā vietā.

 

 

 

Papildu informācija

Grauzēja veids

Degu pelēm

Ražotājs

Science Selective