TinyFarm friends – Russel Rabbit Fruities kārumi grauzējiem ar ķiršiem un aprikozēm 120g

2.40

Russel Rabbit Fruities ar ķiršiem un aprikozēm ir garšīgi, cepti kārumi, kas pagatavoti no dabīgo graudu un garšīgu dārzeņu veselīgajām īpašībām. Russel Rabbit Fruities ir lieliski piemēroti, ja vēlaties savam mīlulim uzdāvināt garšīgu gardumu. Tos var rūpīgi ar rokām izbarot jūsu mājdzīvniekiem, palīdzot jums kopā radīt īpašos mirkļus. Vienu vai divus var arī paslēpt ap jūsu mājdzīvnieka novietni, lai veicinātu dabisko barības meklēšanu. Un atcerieties katru dienu dot saviem trušiem daudz, daudz svaiga siena! Russel Rabbit Munchers ir piemērotas arī jūrascūciņām, šinšillām, kāmjiem, smilšu pelēm, pelēm un žurkām.

Barojiet kā garšīgu našķi, lai papildinātu Jūsu mājdzīvnieka parasto uzturu. Barojiet 1-2 kārumus dienā atkarībā no mājdzīvnieka lieluma. Atcerieties katru dienu dot saviem trušiem daudz, daudz svaiga siena, kā arī ikdienas devu Russel Rabbit Tasty Mix. Jūsu trušiem arī visu laiku būs nepieciešama brīva piekļuve tīram dzeramajam ūdenim, un viņi katru dienu baudīs nelielu sauju garšīgu, svaigu lapu zaļumu.

Garšīgi našķi trušiem un citiem mazajiem draugiem
Ar garšīgiem ķiršiem un aprikozēm.
Svaigi no maiznīcas
Gardi, kraukšķīgi cepti kumosiņi
Izgatavots no veselīgiem, garšīgiem dabīgiem graudiem un dārzeņiem

Sastāvs: Kviešu milti, pilngraudu milti, auzu pārslas, sojas eļļa, cukurs, kviešu klijas, žāvēti ķirši, žāvētas aprikozes.

Produkts tiks piegādāts 2 – 5 darba dienu laikā
  • 30 dienu atgriešanas garantija
  • Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs 50€
  • Bezmaksas piegāde ar kurjeru pasūtījumiem virs 100€

Papildu informācija

Svars Nav pieejams
Gab

1