Beaphar Lactol Kitty Milk, 250g – mātes piena aizvietotājs kaķēniem

17.15

Produkts tiks piegādāts 2 – 5 darba dienu laikā
  • 30 dienu atgriešanas garantija
  • Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs 50€
  • Bezmaksas piegāde ar kurjeru pasūtījumiem virs 100€

Preces apraksts

Mātes piena aizvietotājs – pilnvērtīga barība no mātes atšķirtiem kaķēniem, kā arī papildbarība grūsnām un laktējošām kaķenēm, slimiem un vājiem kaķiem.

Uzlabota piena formula, bagātināta ar dokozaheksāēnskābi, kas dabiski atrodama kaķu mātes pienā. Piena aizvietotājs ir viegli sagremojams un satur sabalansētu tauku, svarīgāko vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu klāstu. Tas ir piesātināts ar aminoskābēm, ieskaitot vitāli svarīgo taurīnu, lai uzlabotu patstāvīgas dzīves uzsākšanu.

Produkts ir ražots no govs piena sūkalām, kuras tiek attīrītas no kazeīna. Žāvēšanas process notiek ar izsmidzināšanas metodi zemā (<56°С) temperatūrā. Tādējādi olbaltumvielas netiek sadalītas un saglabājas 3 reizes vairāk immunoglobulīna. Unikāla membrānās sistēmas filtrācija attīra produktu no liekā (pelni, nātrijs, kālijs, liekā sāls) un saglabā vairāk barības vielu un dabīgos fosfolipīdus. Produkts ir piesātināts ar DHA (no jūraszālēm), kas veicina galvas smadzeņu darbības attīstību. Piena aizvietotājs nodrošina ātrāku augšanu un attīstību, mazina caurejas risku.

Produkta kvalitāti apstiprināja vairākas neatkarīgās laboratorijās 17 pārbaudījumos.

Papildu informācija

Ražotājs

Beaphar

Gab

1gab