Izpārdošana!

Atopivet suspensija suņiem un kaķiem ar dermatoloģiskām problēmām 120ml

26.60

-10%

Atopivet ir iekšķīgi lietojama suspensija kaķiem un suņiem, kuru ādas aizsargfunkcijas ir pavājinātas. Īpši piemērots ārstējot atopisku dermatītu.

Produkts tiks piegādāts 2 – 5 darba dienu laikā
  • 30 dienu atgriešanas garantija
  • Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs 50€
  • Bezmaksas piegāde ar kurjeru pasūtījumiem virs 100€

Atopivet ir iekšķīgi lietojama suspensija kaķiem un suņiem, kuru ādas aizsargfunkcijas ir pavājinātas. Īpši piemērots ārstējot atopisku dermatītu.

Nucleoforce® ir dažādu nukleotīdu grupu profils, kas īpaši paredzēts dzīvniekiem. Tās ir nepieciešamās barības vielas, kas veido šūnu nukleīnskābes vienības. Nukleotīdus organismā var sintezēt dabiski, bet stāvoklī, kad vajadzība pēc nukleotīdiem strauji palielinās, nepieciešamais to daudzums ir jāiegūst no ārpuses. Parastajās suņu diētās nukleotīdu daudzums ir ļoti mazs. Daudzus gadus ir veikti pētījumi, lai noskaidrotu, kā nukleotīdi palīdz regulēt imūnreakciju un kādas ir nukleotīdu lietošanas iespējas. Ir pierādīts, ka nukleotīdi veicina epidermas atjaunošanos, brūču dzīšanu, fibroblastu proliferāciju un migrāciju. Fibroblastiem ir ļoti svarīga loma ādas reģenerācijas procesā.

Dermiālā® hialuronskābe ievērojami uzlabo fibroblastu migrāciju un proliferāciju, tāpēc ādas epiderma atjaunojas ātrāk. Pateicoties augstākai hialuronskābes koncentrācijai, atjaunojas ādas mitrināšana un vairāk tiek ražots elastīns.
Atopiskais dermatīts var ietekmēt kopējo lipīdu līmeni ādas ārējā slānī. Samazinoties lipīdu līmenim, āda kļūst dehidrēta un jutīgāka pret ārējiem alergēniem un patogēniem. Preparātā esošā eikozapentaēnskābe palīdz atjaunot bojāto lipīdu slāni, kā arī mazina niezi un iekaisuma procesus uz ādas.
Ir konstatēts, ka E vitamīna līmenis dzīvnieku ar atopisko dermatītu plazmā ir ievērojami zemāks nekā veseliem. E vitamīns darbojas kā spēcīgs antioksidants, veicina ādas bojājumu sadzīšanu. E vitamīna daudzumu var atjaunot, izmantojot uztura bagātinātājus

Sastāvs:
Omega 3 koncentrāts (eikozapentaēnskābe un dokozaheksaēnskābe) 572 mg (400,4 mg EPA); nukleotīdi (Nucleoforce®) 300 mg; hialuronskābe (Dermial®) 10 mg; E vitamīns.

Ieteicams lietot vismaz 4 nedēļas.

Dzīvnieka svars, Deva:
Līdz 10kg 1 ml 10-20kg 2 ml 20-30kg 3 ml Virs 30kg 4 ml