WEBIOTIC FAST 30ml pasta vidēja auguma suņiem

15.20

Produkts tiks piegādāts 2 – 5 darba dienu laikā
 • 30 dienu atgriešanas garantija
 • Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs 50€
 • Bezmaksas piegāde ar kurjeru pasūtījumiem virs 100€

WeBiotic Fast pasta nostiprina zarnu funkcijas un sniedz efektīvu un maksimālu aizsardzību.

Gremošanas traucējumi ir viens no biežākajiem veterinārārsta vizītes iemesliem. Tie var būt saistīti ar:

  • stresu
  • saindēšanos ar barību
  • parazītiem
  • veterināro zāļu lietošanu u.c.

WeBiotic® Fast pasta ir papildbarība  suņiem un kaķiem, kas satur būtiskus mikroorganismus, adsorbentus un citas vielas, kas palīdz uzturēt normālu gremošanas funkciju, īpaši diarejas, kuņģa-zarnu trakta motilitātes traucējumu, vides un/vai barības izmaiņu gadījumā, ko pavada stress, barības intoksikācija, gremošanas trakta slimības, hiperparazītisms un zāļu lietošana.

Vai zinājāt? Zarnu trakta slimība var būt saistīta ar infekciju ierosinātājiem (baktērijām un vīrusiem). Zarnu limfoīdie audi (GALT) ir lielākais ķermeņa orgāns. Tas ir atbildīgs par 70-80% imūnglobulīnu ražošanu. Imūnsistēmas stimulēšana gremošanas traktā ietekmē visa ķermeņa reakciju, veicinot gan zarnu, gan sistēmisko reakciju (proti, reakciju uz vakcināciju).

 

WeBiotic® Fast 30 ml  pasta ir paredzēta īslaicīgai iekšķīgai lietošanai vidēja auguma suņiem ar ķermeņa svaru 16-36kg.  Maza auguma suņiem un kaķiem (<12kg) izvēlieties WeBiotic Fast 15 ml pastu, bet liela un ļoti liela auguma suņiem (>36kg): WeBiotic Fast 60ml pastu.

Ja nepieciešams līdzeklis ilgstošai lietošanai un/vai tablešu formā, izvēlieties WeBiotic tabletes.

Ražotājs: WEPHARM, Portugāle

www.wepharm.pt

Uzzini vairāk par WeBiotic® Fast 30 ml pastu vidēja auguma suņiem:

Sastāvs 5ml pastas: bentonīts 2000mg, raugi (Saccharomyces cerevisiae) 125mg, tai skaitā MOS (mannanoligosaharīdi) 62,5mg un beta-1-3/1,6 -D glikāni 62,5 mg; Enterococcus faecium, glutamīns 10mg, elektrolīti (Na, K, Cl) 210 mg, dekstroze 565 mg. 

Lietošana un devas: Vidēja auguma suņiem ar ķermeņa svaru 16 – 36 kg : 10 ml pastas dienā, 3 dienas pēc kārtas. Devu noregulē uz virzuļa.

Par lietošanu un ilgumu  konsultējieties ar veterinārārstu.

Papildu informācija

Tilpums l

30 ml